Titles you rated
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5