Series
Ratings
127
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0