Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Street KingsRated ★ 5.0
AftermathRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
I Am SoldierRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
What's Your Number?Rated ★ 4.5
BURN·ERated ★ 4.5
Geri's GameRated ★ 4.0