Movies
Ratings
86
AssassinationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0