Movies
Ratings
135
Modern TimesRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
TroubleshooterRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5