Movies
Ratings
199
MementoRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0