Movies
Ratings
830
The LosersRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0- A Drop of the GrapevineRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 4.0