Titles you rated
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5