Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0