Series
Ratings
129
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 0.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5