Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 1.5
PushRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.5