Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.0