Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.5
The ScentRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
HitchRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5