Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5