Movies
Ratings
278
The RevenantRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
UnfriendedRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 5.0