Movies
Ratings
192
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5