Series
Ratings
12
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5