Series
Ratings
33- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0