Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0