Series
Ratings
128
JumongRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
- LA ArirangRated ★ 2.5
TomatoRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5- Star in My HeartRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
PhoenixRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 1.5
TazzaRated ★ 3.0