Titles you rated
InceptionRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0