Series
Ratings
49
White ChristmasRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0