Movies
Ratings
684
99 HomesRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Playing It CoolRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5