Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
Strange But TrueRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5