Movies
Ratings
144
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5