Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5