Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5