Movies
Ratings
308
The ChorusRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Cable GuyRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 2.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5