Titles you rated
Puss in BootsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5