Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5