Titles you rated
Total RecallRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
HopRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The FivesRated ★ 2.0