Titles you rated
The MermaidRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 4.5
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 4.0
Romeo Must DieRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0