Series
Ratings
173- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5