Titles you rated
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 1.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- PilotRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
City of JoyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5