Movies
Ratings
113
Man of SteelRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0