Movies
Ratings
584
Frozen FeverRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 2.5