Movies
Ratings
263
Bagdad CafeRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 3.0
To Each His OwnRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
2 Days in ParisRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0