Series
Ratings
13
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0