Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Out-Takes from the Life of a Happy ManRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
ToveRated ★ 4.0
LambRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.0