Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5