Movies
Ratings
278
Small SoldiersRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
The RecruitRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
Rob-B-HoodRated ★ 2.5
Two Cops 2Rated ★ 2.5
Jackass: The MovieRated ★ 1.5
Break OutRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0