Titles you rated
TarzanRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5