Titles you rated
RoboCopRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.0
I Am The KingRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0