Movies
Ratings
82
IdentityRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5