Titles you rated
Just FriendsRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
OasisRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.0
ChloeRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0