Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0