Movies
Ratings
34
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0