Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5