Movies
Ratings
86
KnowingRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0