Titles you rated
RomaRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
LetoRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.5
CellarRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
On Chesil BeachRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Strangers on a TrainRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5